Новини

Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі на кращу наукову роботу у номінації "кращий посібник"

27 квітня 2017 року відбулось нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі на кращу наукову роботу у номінації "кращий посібник", серія навчально-методичний посібник: "Математичне моделювання в процесі навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" (автор - Грибюк О.О.).
А також у номінації "кращий підручник або навчальний комплект для учннів, студентів", серія науково-методичних робіт: навчальний посібник "Організація навчання матиматичних дисциплін у SageMathCloud" (автор - М.В. Попель), методичні рекомендації "Хморні сервіси і технології у науковій і педагогічній діяльності" (автори: Ю.Г. Носенко, М.В. Попель, М.П. Шишкіна).

27 Квітня 2017


Відбувся захист кандидатської дисертації Мельник Оксани Миколаївни

27 квітня 2017 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Мельник Оксани Миколаївни на тему «Проектування електронних освітніх ресурсів з математики для учнів початкової школи» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

27 Квітня 2017


Відбувся захист докторської дисертації Колос Катерини Ростиславівни

27 квітня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист докторської дисертації Колос Катерини Ростиславівни на тему «Теоретико-методичні засади проектування і використання комп'ютерно орієнтованого навчального середовища закладу післядипломної педагогічної освіти» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

27 Квітня 2017



26-27 квітня. У рамках реалізації Дорожньої карти «Хмарні сервіси в освіті» під керівництвом доктора пед. наук Литвинової С.Г., завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України в НВК №1 м. Покровськ Донецької обл. відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як середовище для реалізації управлінських рішень та організації навчального процесу». З метою обміну досвідом захід відвідали делегації педагогів різних областей України та міста Києва.

27 Квітня 2017


Працюємо над розвитком іншомовної компетентності молодих науковців.

26 квітня 2017 р. відбувся ІІІ Англомовний семінар для молодих науковців «Оpen Up!». Організатором заходу є Рада молодих вчених НАПН України. 


26 Квітня 2017



Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує прийом до докторантури Інституту у 2017 році.

25 Квітня 2017


Консолідація науки і практики в аспекті інформатизації інклюзивної дошкільної освіти

19 квітня 2017 р. на базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради відбулася робоча зустріч фахівців центру та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, спрямована на обговорення проблем впровадження мультимедійних технологій в інклюзивну дошкільну освіту.

19 Квітня 2017


III Всеукраїнська конференція «Розумники» (Smart Kids)

Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяти участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».
3 Квітня 2017


Семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій)

 31 березня 2017 року у м. Кривий Ріг відбувся семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій) з ініціативи спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет».


1 Квітня 2017


Звітна наукова конференція ІІТЗН НАПН України. Присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.

28 березня 2017 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка була присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.

29 Березня 2017


Новини 441 — 450 з 622
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.